Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

DOBRA WIADOMOŚĆ DLA MIKOŁOWA - KOLEJNY MILION DLA UCZNIÓW MIKOŁOWSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH!

Data publikacji: 2018-07-19, Data modyfikacji: 2018-07-29
A A AWydrukDrukuj  
 
Gmina Mikołów pozyskała dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Społecznego na kontynuację projektu „Szkoła otwarta na wiedzę” w ramach RPO WSL 2014-2020, który był realizowany w zeszłym roku szkolnym. Wartość projektu to dokładnie 1 024 112,50zł. Minimum 950 uczniów mikołowskich szkół podstawowych rozwinie swoje kompetencje kluczowe niezbędne na rynku pracy poprzez udział w nieodpłatnych zajęciach pozalekcyjnych z języka angielskiego, matematyki, przyrody czy informatyki. Wsparciem zostaną objęci również uczniowie ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi podczas zajęć specjalistycznych z pedagogiem, logopedą, psychologiem, surdopedagogiem oraz tyflopedagogiem. W ramach projektu 43 nauczycieli podniesie swoje kompetencje zawodowe, powstanie pracownia matematyczno- fizyczna w Szkole Podstawowej nr 8, a wszystkie szkoły zostaną doposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne i sprzęt elektroniczny. Zachęcamy do skorzystania z oferty, rekrutacja w szkołach rusza już 1 września!  

Pełna treść wiadomości na: mikolow.eu/?p=75353
mikolow.eu, Źródło artykułu: mikolow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mikołowski

Powiat mikołowski - powiat zlokalizowany w województwie śląskim (na granicy Wyżyny Śląsko-Krakowskiej i Kotliny Oświęcimskiej ) z siedzibą w Mikołowie. Przynależą do niego gminy Ornontowice i Wyry oraz miasto Mikołów, Orzesze i Łaziska Górne.

Sam Mikołów jest w posiadaniu wielu zabytków, np. Kościół parafialny pw. św. Mikołaja, Nowy cmentarz żydowski w Mikołowie, park Planty oraz liczne zabytkowe kamienice w śródmieściu.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola