Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Efekt Motyla

Data publikacji: 2018-07-31, Data modyfikacji: 2018-08-01
A A AWydrukDrukuj  
 
Zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie \”Efekt Motyla\”, który dotyczy aktywizacji społeczno-zawodowej osób niepełnosprawnych z woj. Śląskiego. Projekt ten skierowany jest do osób bezrobotnych zarejestrowanych jak i niezarejestrowanych w urzędzie pracy. Głównym celem projektu jest zwiększenie szans na rynku pracy osób niepełnosprawnych, w tym z niepełnosprawnościami narządu wzroku, narządu  słuchu i sprzężonymi. Projekt przewiduje: profesjonalne szkolenia i doradztwo, realizację  kursów zawodowych, zwrot kosztów dojazdu dla osób bez zatrudnienia,  materiały niezbędne podczas szkoleń, wypłatę stypendium szkoleniowego i  stażowego, badania lekarskie, catering oraz pomoc doradcy zawodowego i  psychologa. • Stypendium szkoleniowe w wysokości ok. 798,80 netto + zwrot kosztów  dojazdu w wysokości 10 zł za każdy dzień szkolenia. • Stypendium stażowe w wysokości 990,45 zł netto miesięcznie + zwrot  kosztów dojazdu w wysokości 220 zł na miesiąc;. W razie pytań proszę o kontakt: Numer telefonu: 537-033-097 Mail: hardyn@crl.org.pl

Pełna treść wiadomości na: mikolow.eu/?p=75386
mikolow.eu, Źródło artykułu: mikolow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mikołowski

Powiat mikołowski - powiat zlokalizowany w województwie śląskim (na granicy Wyżyny Śląsko-Krakowskiej i Kotliny Oświęcimskiej ) z siedzibą w Mikołowie. Przynależą do niego gminy Ornontowice i Wyry oraz miasto Mikołów, Orzesze i Łaziska Górne.

Sam Mikołów jest w posiadaniu wielu zabytków, np. Kościół parafialny pw. św. Mikołaja, Nowy cmentarz żydowski w Mikołowie, park Planty oraz liczne zabytkowe kamienice w śródmieściu.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola