Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Golf Park Mikołów Dołek 1 | Hole 1 | Par 5

 
Uwaga! Ze względu na przebudowę pola, niedługo dołek 1 będzie dołkiem PAR 4. ----------------------------- Wideo prezentuje dołek 1 na polu Golf Park Mikołów. Opis dołka: Dołek numer 1, pierwszy par 5 na naszym polu, jest bardzo dobry na rozgrzewkę. Jest to dogleg zakręcający lekko w lewo w końcowej część. Szeroki fairway w początkowej części biegnie dość mocno pod górę, więc aby uzyskać dobrą odległość przy drivie należy wylądować już na jego płaskim odcinku. Z prawej strony dołka biegnie out of bounds oddzielający go od dołka numer 9. Wychodząc z tee driverem najlepiej umieścić piłkę na lewej stronie fairwaya. Następne, poprawne uderzenie długim woodem sprawi, że approach krótkim ironem będzie relatywnie prosty i przyjemny. Należy jednak uważać na dość mały green oraz bunkier zaraz przed nim, które zweryfikują każdego kto nie umie dobrze ocenić odległości. Green jest prosty i równy z lekkim spadkiem na prawo.

 


Golf Park Mikołów Mikołów
 
Data pliku video: 2018-10-10, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mikołowski

Powiat mikołowski - powiat zlokalizowany w województwie śląskim (na granicy Wyżyny Śląsko-Krakowskiej i Kotliny Oświęcimskiej ) z siedzibą w Mikołowie. Przynależą do niego gminy Ornontowice i Wyry oraz miasto Mikołów, Orzesze i Łaziska Górne.

Sam Mikołów jest w posiadaniu wielu zabytków, np. Kościół parafialny pw. św. Mikołaja, Nowy cmentarz żydowski w Mikołowie, park Planty oraz liczne zabytkowe kamienice w śródmieściu.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola