Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Golf Park Mikołów II Bal Golfowy 2018

 
II Bal Golfowy organizowany przez Golf Park Mikołów, Podziękowanie Pragnę w imieniu Prezydenta i całego zarządu wyrazić wdzięczność wszystkim osobom, które uczestniczyły w zorganizowanej przez nas imprezie. Jestem przekonany, że inspirowała Państwa nie tylko perspektywa dobrej zabawy, ale również potrzeba jeszcze większej integracji naszego środowiska golfistów. Wszystkich Państwa, którzy uczestniczyli w II Balu Golfowym pn. „Pióra i muchy”, a także tych, którzy nie mogli bawić się z nami gorąco zachęcam do wzięcia udziału za rok. Dziękuję wszystkim ludziom o otwartych sercach – cichym aniołom, którzy podnoszą nas, kiedy nasze golfowe, zmęczone skrzydła zapominają jak latać... Grzegorz M.

 


Golf Park Mikołów Mikołów
 
Data pliku video: 2018-02-08, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mikołowski

Powiat mikołowski - powiat zlokalizowany w województwie śląskim (na granicy Wyżyny Śląsko-Krakowskiej i Kotliny Oświęcimskiej ) z siedzibą w Mikołowie. Przynależą do niego gminy Ornontowice i Wyry oraz miasto Mikołów, Orzesze i Łaziska Górne.

Sam Mikołów jest w posiadaniu wielu zabytków, np. Kościół parafialny pw. św. Mikołaja, Nowy cmentarz żydowski w Mikołowie, park Planty oraz liczne zabytkowe kamienice w śródmieściu.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola