Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nightskating Mikołów

 
Otwarcie sezonu rolkowego w Mikołowie. (fragmenty przejazdu) Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe "Green" przy współpracy z Miastem Mikołów zaprosili na przejazd Nightskating 26 kwietnia br. wyruszono ulicami Mikołowa na rolkach. Trasa była dość trudna i nie obyło się bez ostrych podjazdów i zjazdów, jednak każdy dał sobie radę. Długość trasy to około 11 kilometrów. Przejazd rozpoczął się o godzinie 20.00 na Rynku w Mikołowie, następnie ulicami Karola Miarki, Konstantego Prusa, Rybnicka, Fabryczna, Żwirki i Wigury, Nowy Świat, Konstytucji 3 Maja, Przyjaciół, Działkowców, Pszczyńska, Lipowa, Głogowa, Marii Skłodowskiej-Curie, Dębowa, Strzechy, Jana Bluszcza, Michała Grażyńskiego, Krakowska, Świętego Wojciecha, Musioła, Podleska, Stefana Okrzei, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Krakowska, Rynek gdzie będzie zakończenie przejazdu. Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa. Info - na podstawie informacji organizatora Autor: Andrzej Fijałkowski

 


Andrzej Fijałkowski
 
Data pliku video: 2018-04-27, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mikołowski

Powiat mikołowski - powiat zlokalizowany w województwie śląskim (na granicy Wyżyny Śląsko-Krakowskiej i Kotliny Oświęcimskiej ) z siedzibą w Mikołowie. Przynależą do niego gminy Ornontowice i Wyry oraz miasto Mikołów, Orzesze i Łaziska Górne.

Sam Mikołów jest w posiadaniu wielu zabytków, np. Kościół parafialny pw. św. Mikołaja, Nowy cmentarz żydowski w Mikołowie, park Planty oraz liczne zabytkowe kamienice w śródmieściu.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola