Belka
Sobota, 17 Listopada 2018   imieniny: Waleria, Salomea, Grzegorz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rybolowka.pl Mikołów Park Rybny Mikołów Kąty 13 - Polecam wypad na rybkę tam!

 
POLISH: Fish park i restauracja "Rybołówka" to miejsce, które powstało z pasji do ryb, wędkarstwa, zdrowego jedzenia i natury. Mimo że leży w samym centrum Śląska, jest to miejsce niezwykle urokliwe i przebywając tutaj zupełnie zapominamy ze znajdujemy się w do niedawna przemysłowym centrum Polski. Rybołówka to idealna miejsce na wypoczynek! Do Państwa dyspozycją są między innymi łowisko specjalne zarybione wieloma gatunkami ryb, smażalnia ryb bogata w świeże i zdrowe ryby z naszych stawów. Dzieci mogą korzystać z placu zabaw, dodatkowo na terenie można zrobić ognisko czy grilla zupełnie nieodpłatnie ! ENGLISH: Fish park and restaurant "tern" is a place that was created with a passion for fish, fishing, healthy food and nature. Although it is located in the center of Silesia, this is a very charming and staying here for quite forget that you are in, until recently, the industrial center of Polish. Tern is the perfect place to relax! At your disposition, among other special fishery stocked with numerous species of fish, fish bar rich in fresh and healthy fish in our ponds. Children can enjoy the playground, in addition, you can make a bonfire or barbecue completely free! Proszę subskrybować mój kanał! Tobie to nie przeszkodzi, a mnie przybędzie widzów i chęci do tworzenia kolejnych praktycznych filmów :-) Please subscribe to my channel! This will not prevent you and me, the audience arrives and the desire to create more practical movies :-) • • • DOŁĄCZ DO FORUMWIEDZY • • Subskrybuj kanał ForumWiedzy: youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1 • Facebook: facebook.com/ForumWiedzyPL • Twitter: twitter.com/ForumWiedzy • Instagram: instagram.com/forumwiedzy.pl/ • Google+: plus.google.com/+ForumWiedzy • WWW Blog: forumwiedzy.pl Dołącz do ForumWiedzy w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco! Jeżeli mój film Ci pomógł i chcesz się odwdzięczyć, wystarczy klik i dokonać drobnej dotacji, która mi pomoże w dalszym rozwoju kanału. Z góry dziękuję za wsparcie. paypal.me/bogdanligeza --------------- Zostań patronem kanału ForumWiedzy.pl i prześlij dotację na Patronite.pl, jeśli filmy na kanale są dla Ciebie cenne. patronite.pl/forumwiedzy Z góry dzięki! Każda dotacja pomaga w rozwoju kanału i tworzeniu kolejnych ciekawych materiałów dla Ciebie.

 


ForumWiedzy.pl
 
Data pliku video: 2013-08-24, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
mikołowski

Powiat mikołowski - powiat zlokalizowany w województwie śląskim (na granicy Wyżyny Śląsko-Krakowskiej i Kotliny Oświęcimskiej ) z siedzibą w Mikołowie. Przynależą do niego gminy Ornontowice i Wyry oraz miasto Mikołów, Orzesze i Łaziska Górne.

Sam Mikołów jest w posiadaniu wielu zabytków, np. Kościół parafialny pw. św. Mikołaja, Nowy cmentarz żydowski w Mikołowie, park Planty oraz liczne zabytkowe kamienice w śródmieściu.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola